«Дюкмед» — це команда досвідчених фахівців в сфері жіночого та чоловічого здоров’я.

мамологія
Подаруйте собі впевненість за допомогою наших передових методик та персоналізованого підходу у пластичній хірургії грудей. Ваше здоров’я та краса у надійних руках наших фахівців.
наші лікарі
чому обирають нас
Поєднуючи професіоналізм, сучасні технології та зручність, дозволяємо пацієнтові почуватися впевнено та комфортно, довіряючи нам своє здоров’я.
відгуки наших пацієнтів
Велика вдячність гінекологу Пархоменко Тетяні Анатоліївній за проявлену увагу до мене на прийомі та професіоналізм ! Я отримала зрозумілі для мене відповіді на усі запитання щодо моєї проблеми.
Доброго дня ! Хочу подякувати клініці Дюкмед за їх професіоналізм! Особливо Вододюк О.В. за її уважність,спостерігаюсь у неї вже більше 15 років! Також робила кольпоскопію, все на високому рівні!
Велике дякую ! Процвітання і багато років успішної праці!
Прекрасная клініка і врачи! Делали УЗИ, прекрасные внимательные специалисты, очень уважно смотрят, поясняют на понятном для «обычных» людей))) но отдельная подяка врачу гинекологу Пархоменко Т. А. !!! Уже спостерігаю в недовгий час і можу сказати, що вона нас тільки уважно ставиться до пацієнта, як будто до близького рідного. Не пугает, не назначает уйму лекарство, очень делікатна!!!
У приємному захопленні від візуалу самого медичного центру до максимально уважного та кваліфікованого персоналу.
Ціную такого плану обслуговування у наш час.
Дякую.
Доброго дня! Завжди задоволена відвідуванням клініки. Спеціалісти на вищому рівні, була у мамолога Вододюк В.Ю., у гінеколога Пархоменко Т.А. та лікаря УЗД дослідження Сюдак І О.
Владимира Юрійовича та Тетяну Анатоліївну відвідую не один рік, дуже задоволена, прекрасні спеціалісти і чудові люди!
Фільварків Світлана Андріївна ) Дуже гарна лікарка ❣️ Приємна , ввічлива , розуміє і чує пацієнта 💘 Мені була потрібна операція , але я дуже вагалася , а у Світлани я відчула ту довіру і спокій якого не було у інших 🤗 Тому дуже вдячна і рекомендую 🫶✨
Відвідала клініку вперше і залишилась дуже задоволеною. Неймовірно ввічливий персонал, приємна атмосфера та турбота. Дякую Оксані Валеріївні за чудову консультацію та професійний підхід. Тепер на огляди тільки до вас☺️
Хочу щиро подякувати лікарю-трихологу Вітюк Анні за її професіоналізм і уважне ставлення. Анна детально пояснила всі причини моєї проблеми, підібрала ефективне індивідуальне лікування та підтримувала на кожному етапі. Видно, що вона справді любить свою роботу і щиро хоче допомогти пацієнтам. Після консультації залишилися тільки приємні враження, а результатами лікування я дуже задоволена. Рекомендую Анну всім, хто шукає компетентного та турботливого спеціаліста!
Не було щастя – нещастя допомогло. Це про мене. Останні події спонукали звернутися до лікаря не в Херсоні, як звичайно, а в неблизькій для нас Одесі. Порадили звернутися до клініки Дюкмед. Враження надзвичайні! Якщо коротко – надзвичайно високий, не побоюсь сказати, світовий рівень. Причому в усьому. Чисто і охайно, шанобливе ставлення і високий професіоналізм. На високу мою оцінку напрацювали – адміністратор Вікторія( до речі сама з Херсону), сестричка Олександра, і лікар Вододюк Володимир Юрійович. Дуже вам вдячний! Будьте живі та здорові!
Дуже вражена прийомом…. Лікар гінеколог Демʼян Надія Андрійовна спеціаліст до якого хочеться приходити! Дякую ☺️.
Обстежуюсь в цій клініці вже три роки, дуже приємні та ввічливі працівники.
Нещодавно було відкриття ще 4 кабінетів, приємно бачити, що в воєнний час можна ще й розширюватись та зростати. Молодці!
Хотіла би подякувати Інні Олександрівні та медичному працівнику Вікторії, за швидкість проведення УЗД. Була у неї в перший раз, все чітко, якісно та комфортно. ✨При контакті за лікаркою ніяких питань не виникало, лікарка викликає довіру та повагу, одразу видно що у Інни Олександрівни є великий досвід у своїй роботі. Також дякую дівчатам на рецепції, вже також дуже швидко та якісно, навіть не було моменту очікування 🥹, як зазвичай буває в інших медичних центрах. Звертатимусь до Вас не раз. Ще раз дякую. Бережіть себе 💙

Які негативні наслідки має перегрівання
КОК + ін’єкції для схуднення = проблема чи ні?
Дефіцити вітамінів, мікроелементів, чи захворювання?
















